فارس/مدیر شهرستانی طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان زهک گفت: در ادامه برنامه‌های محرومیت‌زدایی بنیاد علوی، تعداد ۴۰ دستگاه انواع لوازم سرمایشی و بیش از ۳۵۰۰ متر مربع فرش سجاده‌ای در مساجد زهک توزیع شد.
حسن دهمرده اظهار کرد: در ادامه برنامه های محرومیت زدایی بنیاد علوی در قالب طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان زهک، تعداد ۴۰ دستگاه انواع لوازم سرمایشی به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال و همچنین بیش از ۳۵۰۰ متر مربع فرش سجاده ای با اعتباری بالای ۵ میلیارد ریال در راستای تجهیز مساجد این شهرستان توسط بنیاد علوی تامین که بخشی از این اقلام با حضور امامان جمعه اهل تشیع و اهل سنت و تعدادی از مسؤولان تحویل و به تدریج این روند ادامه خواهد داشت.
مدیر شهرستانی طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان زهک افزود: علاوه بر برنامه هایی که بنیاد در سایر بخشها در دستور کار دارد، در قالب این فاز تجهیز و زیباسازی تعداد ۱۱ مدرسه نیز در حال انجام است که هوشمندسازی، نوسازی میز و صندلی، رنگ آمیزی، تامین سیستم کامپیوتر ، تخته وایت بورد و.... از مهمترین اقداماتی است که در قالب تعمیر وتجهیز مدارس صورت خواهد گرفت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c