باشگاه خبرنگاران/شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه به مدارس ابلاغ شد.
سید فیروز عسگری سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه به مدارس این استان خبر داد.
او گفت: پس از تأیید لیست مدارس نمونه دولتی دوره اول متوسطه، نشست هم اندیشی تدوین دستورالعمل ثبت نام دانش آموز پایه هفتم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مدارس مزبور برگزار و پس از بحث و تبادل نظر اعضای ستاد ثبت نام مدارس نمونه دولتی، دستورالعمل تدوین و به مدارس و مناطق آموزشی استان ارسال شد.
عسگری افزود: ثبت نام دانش آموز در این مدارس بر اساس فرم امتیاز بندی حاصل از عملکرد تحصیلی، پرورشی، پژوهشی و ورزشی دانش آموزان در دوره ابتدایی خواهد بود و دانش آموزانی که بالاترین امتیاز را کسب نمایند به آموزشگاه نمونه دولتی محل تحصیلی معرفی می‌شوند.
او اضافه کرد: ثبت نام دانش آموزان متقاضی ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی با مراجعه حضوری به این مدارس صورت خواهد گرفت.
عسگری ادامه داد: زمان مراجعه به مدارس نمونه مورد تقاضا و تکمیل فرم امتیاز بندی از ۲۸ مرداد تا ششم شهریور ماه امسال است و اسامی نهایی دانش آموزان پذیرفته شده با توجه به ظرفیت پذیرش در هر آموزشگاه و بر اساس سهمیه شهری، روستایی و شاهد، ۱۶ شهریورماه به مدارس اعلام خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3