خوزنیوز/معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در سه ماه گذشته ۲۶ مرکز پزشکی به علت تخلفات پلمب و همچنین ۱۴۰ مورد تذکر کتبی به پزشکان ابلاغ شد تا مشکلات خود را برطرف کنند.
مهران ورناصری پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: در سه ماه گذشته ۲۶ مرکز پزشکی به علت تخلفات پلمپ و همچنین ۱۴۰ مورد تذکر کتبی به پزشکان ابلاغ شد تا مشکلات خود را برطرف کنند.
وی با اعلام این خبر که ۳۵ مورد پزشک را به تعزیرات معرفی و برخوردهای لازم را با آنها انجام شد، افزود: برای نداشتن دستگاه کارتخوان در مطب های پزشکی توصیه های لازم را انجام دادیم که بسیاری از پزشکان نیز در حال نصب کارتخوان هستند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: افرادی هستند که به صورت زیرزمینی کارهای زیبایی خود را انجام می دهند و یا کسی که دیپلم هم ندارد و بادی بیلدینگ کار است ولی موقع دستگیری مردم می گویند «بگذارید اول کار مرا انجام بدهد، بعد او را ببرید» که این جای تأسف دارد.
ورناصری با تأکید بر اینکه مردم باید از اقدامات درمانی نادرست را گزارش دهند، ادامه داد: سامانه ۱۹۰ نیز برای پاسخگویی به شکایات مردم در زمینه پزشکی و درمانی درنظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: مبادی ورودی قانون برای مردم مشخص شده و قطعا برخوردهای لازم را در زمینه کارشکنی پزشکان انجام می دهیم؛ تنها کافی است که مردم انتقادات خود را گزارش دهند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پایان با اشاره به اینکه حضور پزشکان جراح و متخصص در بیمارستان های مختلف باعث قوت قلب بیماران و دیگر پزشکان می شود، گفت: با یک فرد کلاهبردار در مسجدسلیمان روبرو بودیم که ادعای درمان نازایی و شفاعت بیماران را داشت ولی موقع دستگیری تعدادی از خود مردم اصرار به ماندن وی برای ویزیت داشتند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335