ایرنا/رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری باند سارقان دام و کشف ۱۸۹ راس گوسفند در این استان خبر داد.
سرهنگ رضا زارعی روز یکشنبه در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دام در روستاهای شهرستان ملایر و همدان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی ها مشخص شد، سارقان شبانه از ساعت یک الی ۶ بامداد به صورت ۳ نفری با خودروهای سرقتی تندرو اقدام به سرقت احشام کرده و به سرعت از محل متواری می شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان بیان کرد: با انجام شگردهای پلیسی و اقدامات اطلاعاتی و در بازبینی فیلم های موجود، نوع خودرو، تعداد نفرات و تصاویری به دست آمد که مشخص شد سارقان غیر بومی هستند.
وی ادامه داد: با تعامل با پلیس آگاهی یکی از استان های همجوار، محل اختفای یکی از سارقان دارای سوابق متعدد کیفری شناسایی و در کمتر از ۲۴ ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.
سرهنگ زارعی بیان داشت: به دنبال این عملیات، سایر همدستان متهم نیز شناسایی و در ۲ عملیات همزمان دستگیر و ۱۸۹ راس گوسفند سرقتی به ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال از آنان کشف شد و متهمان در بازجویی های فنی به ۹ فقره سرقت احشام در شهرستان همدان و ملایر اعتراف کردند.
وی با اشاره به این که تمامی محل های سرقت و مالباختگان شناسایی و متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند، گفت: مردم می توانند اطلاعات و اخبار خود را در خصوص سارقان و سایر مجرمان را با شماره تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e