باشگاه خبرنگاران/هواشناسی بوشهر از احتمال ناپایداری‌های موقت جوی به صورت همرفتی و محلی همراه با رگبار خفیف باران و رعد و برق خبر داده است.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز تا اواخر هفته به سبب وزش جریانات به نست ملایم، رطوبت هوا به ویژه در مناطق ساحلی افزایش یابد و دریا نیز در این مدت بیشتر آرام خواهد بود.
زهرا راستگو افزود: آسمان استان تا فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی خواهد بود و فردا در برخی نقاط ساحلی مه رقیق صبحگاهی وجود خواهد داشت.
او ادامه داد: امروز در ساعاتی از بعد از ظهر و شب در برخی مناطق به ویژه ارتفاعات نیمه جنوبی، احتمال ناپایداری‌های موقت جوی به صورت همرفتی و محلی همراه با رگبار خفیف باران و رعد و برق وجود دارد.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد در مناطق شمالی و مرکزی متغیر بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی متغیر با سرعت ۸ تا ۳۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود که در هنگام وقوع ناپایداری جوی گاهی به ۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.
راستگو، ارتفاع موج دریا را نیز ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر عنوان کرد و گفت: فردا در بندر بوشهر جزراول ۰۳:۵۳ بامداد، مد اول دریا ساعت ۱۰:۱۳، جزر دوم دریا ساعت ۱۷:۰۰ و مد دوم دریا ساعت ۲۳:۱۷ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22