آخرین خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری فردی که با فریب افراد به بهانه جذب سرمایه گذاری در ساخت و ساز ویلا اقدام به 2 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. 
سرهنگ مهدی فضلی علیشاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی به بهانه مشارکت در ساخت و ساز ویلا اقدام به دریافت مبلغ قابل توجهی کرده و پس از دریافت وجه متواری شده بود ، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت .
وی افزود : در بررسی کارآگاهان مشخص شد متهم به صورت متقلبانه ای خود را پیمانکار ساخت و ساز ویلا معرفی کرده و با فریب مالباخته به منظور خرید و دریافت سود مشارکتی در ساخت و ساز ویلا از وی مبلغی را دریافت کرده است.
این مقام انتظامی افزود : این فرد کلاهبردار با استفاده از ماشین های گران قیمت اعتماد مالباخته را جلب کرده و 2 میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از او دریافت کرده که پس از دریافت وجه ارتباط خود با وی را قطع و متواری شده است .
سرهنگ فضلی علیشاه بیان کرد : کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در شهر هشتگرد شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت : متهم در تحقیقات تکمیلی به کلاهبرداری و دریافت وجه اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد .
وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: از اعتماد به افراد ناشناس که با روش های متقلبانه خود را مسئول و یا صاحب اموال فراوان جلوه می دهند پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af