آخرین خبر/ امروز در راستای نظارت بر واحدهای درمانی 5 واحد دندانپزشکی غیر مجاز در خوی و یک واحد فاقد مجوز نیز در بوکان به دستور قضایی پلمب شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان اظهار کرد: شبکه بهداشت ودرمان بادستور اخذ شده از مقام قضایی وهمکاری نیروی انتظامی توسط کارشناسان نظارتی معاونت درمان شبکه بهداشت ودرمان بوکان یک واحد دندانسازی غیر مجاز و فاقد مجوز را پلمب کرده است.
عباسی افزود: این دندانسازی غیر مجاز از امروز یکشنبه (۲۷مرداد) تعطیل و از ادامه فعالیت آن با جمع آوری و مصادره تجهیزات و وسایل جلوگیری به عمل آمد.
در همین خصوص رییس اداره نظارت و اعتبار بخشی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی نیز از پلمب پنج واحد دندانپزشکی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها بدون اخذ مجوزهای لازم توسط افراد فاقد صلاحیت حرفه‌ای و به صورت غیرمجاز در حوزه دندانپزشکی و دندانسازی فعالیت می کردند و با پیگیری اداره نظارت بر درمان این دانشکده پس از اخذ مجوزهای قضایی پلمب و متخلفان آن به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
شهروندان باید هوشیار باشند و به منظور پیشگیری از اشاعه بیماری‌های عفونی و مسری مانند ایدز و هپاتیت، از رفتن به مراکز درمانی فاقد مجوز که بصورت زیرزمینی و مخفی بدون داشتن تابلوهای شناسایی فعالیت می‌کنند، خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b