پایگاه خبری پلیس/فرمانده انتظامی استان گفت: کلاهبردار حرفه ای با 50 میلیارد ریال کلاهبرداری توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان " گناوه" دستگیر شد.
سردار" خلیل واعظی " در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت شکایات متعدد از شهروندان گناوه ای مبنی بر کلاهبرداری با شگرد فروش مال غیر و اراضی دولتی با اقدامات متقلبانه و به صورت حرفه ای و همچنین استفاده از ترفندهای مختلف کلاهبرداری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیق از شکات، فرد مورد نظر را شناسایی و در یک عملیات حساب شده در جنوب استان در شهرستان کنگان دستگیر کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به 43 فقره کلاهبرداری به مبلغ 50 میلیارد ریال با شگرد فروش مال غیر و اراضی دولتی اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در همین خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی ارسال شده است، به شهروندان توصیه کرد: دقت و هوشیاری لازم را برابر افراد کلاهبردار داشته باشند و در صورت برخورد با موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اعلام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22