برنا/ سرهنگ عبدالعلی شعبانی به تشریح اقدامات پلیس شهرستان شفت در 4 ماه گذشته از سال جاری و کشفیات مربوطه پرداخت.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این مدت 150 فقره انواع سرقت در شهرستان شفت کشف و 62 سارق دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد‌ند.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی بالغ بر 11 کیلوگرم انواع موادمخدر را در 4 ماه گذشته کشف و چند باند موادمخدر را متلاشی کردند گفت: 10 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز نیز کشف شده است.
سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه در این مدت 62 تن چوب جنگلی قاچاق کشف و 13 قاچاقچی دستگیر شدند ادامه داد: همچنین ماموران پلیس شفت 2 هزار و 270 لیتر سوخت قاچاق را کشف کرده‌اند.
شعبانی اظهار داشت: برابر هماهنگی‌های به‌ عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان، 180 دستگاه موتورسیکلت و 285 دستگاه خودرو به علت سرقتی بودن، داشتن دستور توقیف قضائی، عدم رعایت قوانین و مقررات، تخلفات حادثه‌ساز، حمل کالای قاچاق و موادمخدر و جابه جایی اموال مسروقه در 4 ماه گذشته توقیف شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت در پایان این گفت و گو به برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس و ارائه آموزش همگانی شهروندان به منظور پیشگیری از وقوع جرم و تعامل با مسؤولان محلی، ائمه جمعه، بخشداران و دهیاران اشاره داشت و گفت: تاکنون 15 جلسه ارتباط مستقیم با شهروندان برگزار و به مشکلات انتظامی آنها رسیدگی شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0