آخرین خبر/رئیس پلیس راه استان گفت: این رانندگان به علت مثبت بودن تست محرومیت 172 راننده در خراسان جنوبی از رانندگیسلامت از ادامه رانندگی محروم و ضمن اعمال قانون و درج نمره منفی در سوابق رانندگی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ رضایی افزود: از ابتدای امسال تاکنون 20 هزار و 535 فقره تخلف حادثه ساز رانندگان در جاده های خراسان جنوبی اعمال قانون شده و 851 خودرو به دلیل ارتکاب 2 تخلف هم زمان توقیف و از ادامه تردد آن ها جلوگیری شده است.
وی همچنین گفت: در این مدت هزار و 771 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوسته که بر اثر آن هزار و 595 کشته و مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی افزایش حوادث رانندگی در جاده های خراسان جنوبی را نگران کننده دانست و افزود: 117 کشته نتیجه بی توجهی برخی از رانندگان به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نواقص موجود در راه ها و نا ایمن بودن برخی از خودروهاست.
سرهنگ رضایی از سایر دستگاه های مسئول درخواست کرد اقدامات ارتقاء ایمنی شهروندان را تسریع بخشیده تا جلوی روند افزایشی تصادفات گرفته شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7