ایسنا/ رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه گفت: دانشکده تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در هفته دولت افتتاح خواهد شد. 
بهمن سعیدی پور در نشستی خبری که امروز(28 مرداد) برگزار شد، بابیان اینکه با راه اندازی این دانشکده تمامی رشته های تحصیلات تکمیلی پیام نور کرمانشاه در آن ارائه می شود، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور کرمانشاه تاکنون مجوز راه اندازی 35 رشته تحصیلات تکمیلی را از وزارت علوم اخذ کرده است. 
وی تصریح کرد: از این تعداد رشته 28 رشته در شهرستان کرمانشاه و مابقی رشته ها نیز در مراکز اسلام آبادغرب، روانسر، جوانرود و پاوه ارائه می شوند. 
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه تاکید کرد: امیدواریم راه اندازی دانشکده تحصیلات تکمیلی گامی مهم برای توسعه رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه در استان باشد. 
وی در بخش دیگری از سخنانش از آغاز طرح پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی از طریق سازمان سنجش در این دانشگاه خبرداد وگفت: طرح پذیرش دانشجو از طریق سازمان سنجش و به شیوه بدون آزمون – براساس سوابق تحصیلی – فرصتی است که وزارت علوم در اختیار دانشگاه پیام نور کشور قرار داده است. 
سعیدی پور یادآورشد: در این طرح که تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت، داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم متوسط یا دانشگاهی هستند، می توانند بدون محدودیت در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند. 
وی اعلام کرد: در این طرح فراگیر داوطلبین از امتیازات خوبی همچون امکان جابجایی و تغییر رشته برخوردار هستند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :