ایسنا/ معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: همایش بانوان ولایی در آستان مبارک 9 امامزاده و بقعه شاخص استان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام مهدی توسلی اظهار کرد: همایش بانوان ولایی، فردا (29 مرداد) همزمان با عید سعید غدیر در آستان مبارک امامزادگان و بقاع شاخص استان شامل امامزاده ابراهیم کنگاور(ع)، امام زاده حسن(ع) اسلام آبادغرب، امامزاده احمد(ع) سنقر، امامزاده باقر(ع) بیستون، امامزاده مهدی(ع) هرسین، امامزاده ابراهیم(ع) تاقبستان، بقعه سیده فاطمه، مسجد صاحب الزمان(عج) و بقعه احمدبن اسحاق شهرستان سرپل ذهاب برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این همایش در اکثر امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان از ساعت 17 آغاز خواهد شد، از عموم بانوان مومن و ولایی استان برای حضور در این همایش دعوت کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین در روز عید غدیر از صاحبان نام‌های "علی"، "حیدر"، "امیر" و"امیرعلی" در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان تجلیل خواهد شد.
توسلی در ادامه اشاره‌ای هم به برنامه امسال اوقاف برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در عید غدیر داشت و افزود: در کشور قرار شده 280 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شوند که سهم استان کرمانشاه از این تعداد آزادی چهار زندانی است.
وی با بیان اینکه انتخاب این زندانیان بدون دخالت استان و از سوی سازمان مرکزی زندان ها و با نگاه به نوع جرم و رصد رفتار زندانی در زندان انجام شده، افزود: برای آزادی این چهار زندانی قریب 80 میلیون تومان از محل درآمدهای موقوفات مرتبط استان و کمک‌های خیرین تامین شده است. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :