صدا و سیما/ مدیر مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی قزوین درباره جزئیات این حادثه گفت: ۱۹ نفر از کارگران شرکت فرنخ به دلیل نشت دود و گاز مونوکسیدکربن از دستگاه دیزل ژنراتور، دچار مسمومیت تنفسی شدند که با اقدام سریع نیرو‌های اورژانس، تحت درمان قرار گرفتند.
مدیر مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: به محض اعلام حادثه در ساعت ۸:۵۹ صبح یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوسلانس به محل حادثه اعزام شدند.
سلیمانی خاطرنشان کرد: سه مصدوم به بیمارستان بوعلی و ۱۶ مصدوم دیگر نیز به بیمارستان ولایت منتقل شدند و شب گذشته نیز پنج کارگر این شرکت به دلیل مسمومیت تاشی از استنشاق گاز مونوکسیدکربن از سوی کارکنان شرکت فرنخ به بیمارستان رازی منتقل شده بودند.
سلیمانی با بیان اینکه اکثر حادثه دیدگان به صورت سرپایی معالجه شدند، خاطرنشان کرد: تنها یک نفر از کارگران به دلیل وخامت اوضاع، در بیمارستان بوعلی قزوین بستری شده است.
وی افزود: کارشناسان آتش نشانی و مرکز بهداشت، با حضور در محل شرکت در حال بررسی علت حادثه هستند و خوشبختانه نشست گاز مونواکسیدکربن کنترل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9