باشگاه خبرنگاران/ ایرج خلیل رشیدی مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا گفت: در پی تماس‌های مردمی و اطلاع رسانی در خصوص آتش سوزی در ساختمان بانک کشاورزی شعبه مرکزی بندر مرزی آستارا، اکیپ‌های آتش نشانی رأس ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.
او با بیان اینکه عملیات با دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۸ نفر آتش نشان آغاز شد، ادامه داد: ۱۰ نفر در قالب دو خانوار در دو سوئیت مجزای طبقه سوم این شعبه در میان دود غلیظ ناشی از حریق گرفتار شده بودند که با تلاش‌های نیرو‌های آتش نشان نجات یافتند.
خلیل رشیدی با تأکید بر اینکه حریق از کابل‌های برق ساختمان آغاز شده بود، افزود: عملیات اطفا در رأس ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه به پایان رسید و ۹ نفر مصدوم این حادثه که دچار خفگی ناشی از دود شده بودند، به شکل سرپایی مداوا شدند.
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا تصریح کرد: محیط اداری بانک در این آتش سوزی خسارت ندید و میزان خسارت به سایر بخش‌ها نیز توسط کارشناسان در دست بررسی است.
او افزود: به دلیل گرمای هوا و افزایش استفاده از سیستم سرمایشی، مصرف برق منازل و سایر اماکن بالا رفته و شاهد افزایش وقوع حوادثی از این دست هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0