ایرنا/مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: حقوق 2 ماه کارگران شاغل در پروژه های چشمه خوش و تنگ بیجار تحت پوشش شرکت خدماتی عمران خشت نیوساید پرداخت شد.
شکراله شیرخانی اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به دنبال پیگیری های استاندار ایلام مشکلات و مسائل واحدهای کارگری را در دستور کار قرار داد.
وی افزود: بر همین اساس با همکاری شرکت نفت و گاز غرب، 2 ماه حقوق معوقه اردیبهشت ‌و خرداد سالجاری کارگران شاغل در این پروژه ها به تعداد ۳۷ نفر امروز پرداخت شد.
شیرخانی یادآور شد: برابر اعلام و تعهد شرکت نفت و گاز غرب طی ماه آینده، مابقی معوقات این کارگران پرداخت خواهد شد.
وی همچنین به آغاز ثبت نام چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان ایلام اشاره کرد و گفت: همزمان با سراسر کشور، چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در مرحله استانی در ایلام برگزار می شود.
شیرخانی افزود: این دوره از مسابقات در 2 بخش خواهران و برادران ویژه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده های آنان شامل، همسر و فرزندانی که سن آنها بالاتر از ۱۵ سال بوده و تابع مقررات سرپرستی فرزند هستند، برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ادامه داد: این مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل و حفظ 10 و۲۰ جزء و مفاهیم جلد بیست و چهارم تفسیر نمونه برگزار خواهد شد.
وی گفت: زمان ثبت نام دوم شهریور تا بیستم مهرماه خواهد بود و علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خود مراجعه و ثبت نام نمایند.
شیرخانی یادآور شد: آزمون استانی برای معرفی نفرات برتر به مسابقات کشوری در آبان ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34