برنا/ سرهنگ مجید نیکوئی در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده‌های سوختی واحد گشت پلیس حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی شهرستان به دو دستگاه خودروی نیسان وانت، مشکوک شده و آن‌ها را برای بررسی متوقف کردند.
وی ادامه داد: بعد از بررسی مدارک مشخص شد رانندگان خودروی‌های مورد نظر فاقد مجوز حمل فرآورده‌های سوختی بوده که در بازرسی از این خودروها مقدار 3 هزار و 80 لیتر سوخت قاچاق از نوع گاززوئیل کشف و 2 نفر دستگیر و خودروهای متهمان نیز توقیف شد.
سرهنگ نیکوئی با اشاره به این که متهمان 29 و 34 ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند افزود: کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر 70 میلیون ریال عنوان کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در خاتمه ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مبارزه بی‌امان با قاچاق، مسؤولیت پلیس در این خصوص بیش از پیش بوده و برابر دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0