برنا/ احداله احدی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در تعامل با سربازان گمنام امام زمان(عج) و با انجام مجموعه اقدامات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند افزود: پس از تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، خودرو سواری پراید متهم در شهرستان رشت شناسایی و متوقف شد.
وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مذکور مقدار 760 گرم شیشه و 50 گرم هروئین کشف و متهم 40 ساله به همراه 2 نفر همدستش دستگیر شدند.
احدی با اشاره به اینکه ماموران مبارزه با موادمخدر در عملیاتی دیگر فردی را که به عنوان مسافر در حال انتقال موادمخدر با یک دستگاه پژو 405 در محور سراوان به رشت بود را شناسائی کردند اظهار داشت: ماموران پلیس خودروی مذکور را متوقف و در بازرسی از کوله پشتی همراه متهم زن 45 ساله 2 کیلو و 500 گرم هروئین کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0