ایرنا/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت روز پنجشنبه در این باره گفت: این حادثه به دلیل محبوس شده دو سرنشین و راننده ، به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که سه آتش نشان به همراه یک دستگاه خودروی نجات برای امدادرسانی به محل تصادف اعزام شدند.
شهرام مومنی بیان داشت: این حادثه که بر اثر برخورد دو خوردوی پراید با ال ۹۰ اتفاق افتاد، موجب مصدومیت سه نفر شد که مصدومان این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی در ادامه به عملیات امدادرسانی در پی آتش سوزی یک آپارتمان در بلوار شهید محبی اشاره و خاطر نشان کرد: با دریافت این خبر در مرکز ستاد فرماندهی ، ۱۳ آتش نشان به همراه شش دستگاه خودروی اطفایی به محل حریق اعزام شدند.
مومنی با بیان این که سه تیم اطفایی در محل آتش سوزی به منظور مهار آتش حاضر شدند، اضافه کرد: با توجه به دود گرفتگی کامل آپارتمان، تخلیه کامل ساکنان بدون هیچ گونه آسیبی انجام شد و آتش نشانان نسبت به مهار آتش اقدام کردند.
وی بیان داشت: علت این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
۱۴ ایستگاه آتش نشانی در رشت فعال است.
رشت حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0