تسنیم/ مدیر اجرایی باشگاه سپیدرود رشت اعتراض رسمی باشگاه خود را به محمودزاده مسئول برگزاری لیگ دسته اول اعلام و نسبت به نقاط ضعف امنیتی ورزشگاه تختی ارومیه هشدار داد.
شهرام حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم شرایط ورزشگاه محل برگزاری مسابقه دو تیم نود ارومیه و سپیدرود رشت را نامطلوب خواند و اظهار داشت: مسئولیت بروز هر اتفاق نامطلوب احتمالی برعهده مسئولان برگزاری این مسابقه خواهد بود که نتوانستند یک شرایط مناسب را در ورزشگاه فراهم کنند.
مدیراجرایی باشگاه سپیدرود رشت ورزشگاه تختی را فاقد شرایط ابتدایی از لحاظ امنیتی دانست و افزود: وجود مقادیر زیاد سنگ و ضایعات ساختمانی، عدم داشتن فنس‌های حفاظتی استاندارد، سهل الورود بودن حضور تماشاگران به زمین، عدم داشتن شرایط ایمن برای نیمکت و هواداران مهمان و نامناسب بودن‌ رختکن‌های ورزشگاه تنها بخشی از مشکلات این ورزشگاه است.
وی با بیان اینکه مدیرعامل باشگاه از مسئولان برگزاری لیگ یک برای تایید چنین ورزشگاهی گله‌مند است گفت: افشین ناظمی به سرمربی سپیدرود تاکید کرد که در صورت بروز هر مساله‌ای که امنیت جانی بازیکنان را به خطر بیندازد باید محل مسابقه را به نیت حفظ جان بازیکنان ترک کند.
حمیدی با ابراز این مهم که ما در جلسه شب قبل از بازی از مسئولان برگزاری درخواست کردیم تا ماموران یگان ویژه در ورزشگاه حاضر شوند افزود: امیدواریم با تدابیری که مسئولان در پیش می‌گیرند امروز شاهد برگزاری یک مسابقه جوانمردانه ورزشی باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0