ایرنا/ سرهنگ علی پاکدل در خصوص جزئیات این خبر گفت : شامگاه چهارشنبه شب گروه گشت پاسگاه انتظامی اسدلی در مسیر بجنورد- اسفراین و در راستای مبارزه با قاچاق کالا در محور فرعی بین روستای گریوان به بجنورد به یک دستگاه خودروی وانت بار مشکوک شدند که پس از توقیف خودرو، مقدار یک تن آرد کشف کردند.
فرمانده انتظامی بجنورد تصریح کرد: در بررسی ماموران انتظامی مشخص شد آرد از نانوایی روستای گریوان به مقصد بجنورد بارگیری و به صورت غیر مجاز در حال جابجایی بوده است.
سرهنگ پاکدل افزود :.خودروی حامل محموله کشف شده به پاسگاه منتقل و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
ایجاد صف های طولانی در مقابل نانوایی های برخی شهرستان های استان بویژه در شهرستان های شیروان، فاروج و همچنین بجنورد موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده بود که مسئولان استان با ورود جدی، این معضل را هم اکنون برطرف کرده اند.
اکنون ۶ کارخانه آرد و یکهزار و ۱۱۲ واحد نانوایی یارانه پز و حدود ۳۰۰ واحد آزادپز در خراسان شمالی دایر است و ماهیانه بطور میانگین هفت هزار تن آرد بین واحدهای نانوایی یارانه ای این استان توزیع می شود.
استان خراسان شمالی ۸۶۳ هزار نفر جمعیت دارد که ۴۴ درصد آنان در نواحی روستایی سکونت دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45