باشگاه خبرنگاران/ در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از هفته نهم سن ایچ ساوه صدرنشین لیگ ونماینده فوتسال استان مرکزی، میزبان ارژن فارس است.
در این دیدار که از ساعت ۱۸ در سالن فجر ساوه برگزار می‌شود ساوجی‌ها به عنوان صدرنشین ۱۶ امتیازی لیگ برتر، با تیم رده یازدهمی ارژن شیراز مسابقه می‌دهد.
تیم سن ایچ ساوه در حال حاضر با ۸ بازی، ۵ برد، یک مساوی، ۲ باخت و ۱۶ امتیاز در رتبه اول جدول لیگ قرار دارد ودر مقابل ارژن با ۸ بازی، ۲ برد، یک مساوی و ۵ باخت موفق شده با ۷ امتیاز در رتبه ۱۱ جدول لیگ قرار دارد.
ارژن شیراز تمرینات خود را ۱۰ روز مانده به آغاز مسابقات شروع کرده در نتیجه شکست این تیم در بازی‌های لیگ برتر دور از انتظار نیست.
هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال با ۶ بازی در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود وتیم‌های اهورای بهبهان با گیتی پسند، شهروند ساری با حفاری اهواز، فرش آرا با مقاومت البرز، هایپرشهر شاهین شهر با آذرخش بندرعباس، ستارگان ورامین با شاهین کرمانشاه و سن ایچ ساوه با ارژن شیراز بازی می‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f