ایرنا/ سید محمدتقی علوی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: ورزش کهگیلویه و بویراحمد در چند سال اخیر ارتقای چشمگیری در عرصه ملی داشته و ورزشکاران رشته های مختلف این استان نیز در میادین و رقابت های کشوری نشان ها و عناوین ارزنده ای کسب کرده اند.
وی افزود: تحقق چنین موضوع مهمی اتفاقی نبوده بلکه نتیجه برنامه ریزی اصولی از سوی متولیان امر و اهتمام جدی رؤسای هیأت های ورزشی، مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هیأت پزشکی، ورزشی این استان نقش بسزایی در پشتیبانی از ورزشکاران رشته های مختلف استان دارد.
علوی عنوان کرد: این پشتیبانی شامل ارائه مشاوره های روانشناسی و تغذیه ای به ورزشکاران مرد و زن تمامی رشته های کهگیلویه و بویراحمد و جلوگیری از بروز یا افزایش آسیب دیدگی بین آنان است.
وی ابراز داشت: عملکرد هیأت پزشکی، ورزشی کهگیلویه و بویراحمد در این عرصه ها تاکنون مطلوب و رضایت بخش بوده است.
علوی گفت: انتظار می رود که مسئولان فدراسیون پزشکی، ورزشی کشور نگاه ویژه ای به هیأت کهگیلویه و بویراحمد داشته و برای تجهیز آن به انواع امکانات به روز و پیشرفته اقدام کنند.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277