فارس/مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دولت و به مدت پنج روز موزه تاریخ طبیعی زنجان به صورت رایگان میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
امجد باقری اظهار کرد: ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و آشنایی مردم با تاریخ طبیعی استان زنجان از جمله اهداف و اقداماتی است که توسط محیط زیست استان زنجان انجام می‌شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره به فعالیت موزه تاریخ طبیعی استان زنجان عنوان کرد: به مناسبت هفته دولت و به مدت پنج روز این موزه به صورت رایگان میزبان علاقه‌مندان است.
وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته‌جاری از ساعت 8 تا 14 برای بازدید از موزه تاریخ طبیعی در این مکان حضور یابند، ادامه داد: روز جمعه نیز موزه تاریخ طبیعی اداره کل از ساعت 14 الی 18 میزبان بازدیدکنندگان است.
باقری با اشاره به اینکه موزه تاریخ طبیعی استان زنجان منبعی برای نمایش گونه‌­های جانوری و گیاهی، سنگواره­‌ها و برخی کانی‌ها و سنگ­‌های معدنی است، گفت: معرفی انواع گونه‌های جانوری بومی و غیربومی مهاجر نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: موزه تاریخ طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان در ابتدای جاده تبریز، پارک جنگلی ارم واقع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd