تبریز بیدار/معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: پردیس سینمایی در هشترود احداث می‌شود و ما آماده همکاری در این خصوص هستیم.
صبح امروز یک شنبه جلسه‌ای به منظور احداث پردیس سینمایی در شهر هشترود به ریاست فرماندار هشترود و با حضور محرمی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهردار هشترود، رئیس شورای شهر هشترود و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
در این جلسه امین امینیان فرماندار هشترود با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی و انجام اقدامات زیربنایی فرهنگی در شهرستان و در سطح شهر هشترود اظهار داشت: فرهنگ زیر بنای توسعه است و هرگونه اقدامی که در راستای توسعه صورت بگیرد و به زیر بناهای فرهنگی جامعه بی توجه باشد در نهایت با شکست مواجه خواهد شد.
وی در همین راستا تلاش بمنظور احداث پردیس سینمائی در شهر هشترود را ارزشمند توصیف کرد و گفت: پردیس‌های سینمائی در داخل مجتمع چند منظوره تجاری، خدماتی، رفاهی و فرهنگی بوده که امروز در سراسر کشور در حال گسترش هستند و مورد استقبال گسترده فرهنگ دوستان و عموم مردم قرار گرفته‌اند و طبیعی است که احداث این چنین مجموعه‌های فرهنگی در شهر هشترود علاوه بر فرصت مناسبی که برای پرکردن اوقات فراغت شهروندان فراهم می‌کند موجب اشتغال زایی برای جوانان شده و تاثیرگذار در ارتقای شاخصه‌های فرهنگی شهرستان خواهد بود.
احداث مجتمع فرهنگی در شهر هشترود
فرماندار هشترود تصویب اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی به منظور احداث مجتمع فرهنگی در شهر هشترود، کلنگ زنی برای احداث خانه جوان در شهر هشترود با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال، برطرف کردن مشکلات مربوط به ساماندهی محوطه مسجد جامع و ... را از جمله دیگر اقدامات فرهنگی برشمرد که در سطح شهرستان در حال انجام است.
همچنین در این جلسه علی محرمی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن استقبال از احداث پردیس سینمائی در شهر هشترود گفت: آمادگی کامل به منظور حمایت های مادی و معنوی از ساخت پردیس در شهر هشترود را داریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf