ایسنا/ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: هفته دولت امسال بیش از 951 میلیارد ریال پروژه گازرسانی در استان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.
سیروس شهبازی از افتتاح گازرسانی به 45 روستای استان در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: اعتباری که برای گازرسانی به این روستاها هزینه شده حدود 180 میلیارد ریال است.
وی ادامه داد: این روستاها در شهرستان‌های اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، کرمانشاه و... قرار دارند.
به گفته شهبازی، 2300 خانوار از گازرسانی به این روستاها بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه در این هفته گازرسانی به 76 واحد صنعتی نیز به بهره‌برداری می‌رسد، اعتباری که برای تامین گاز این صنایع هزینه شده را نیز 65 میلیارد ریال برآورد کرد.
به گفته شهبازی، این صنایع در اسلام آبادغرب، جوانرود، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلانغرب و هرسین قرار دارند.
وی درباره پروژه‌های گازرسانی که در هفته دولت کلنگ زنی می‌شود نیز عنوان کرد: عملیات گازرسانی به 106 روستا با اعتبار بالغ بر 706 میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه تاکید کرد: این روستاها نیز در اسلام آبادغرب، گیلانغرب، کنگاور، جوانرود، روانسر، سنقر، قصرشیرین و ... واقع هستند.
شهبازی گفت: امسال 397 روستای استان گازرسانی خواهد شد که با گازرسانی به این روستاها ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان به 84 درصد می‌رسد.
وی افزود: همچنین بنا داریم امسال گازرسانی به شهرهای نوسود، نودشه و ریجاب را به اتمام برسانیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اضافه کرد: با پروژه‌های گازرسانی که امسال داریم ضریب نفوذ گاز در کل نواحی شهری و روستایی استان به 94 درصد می‌رسد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :