تسنیم/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به به‌روزرسانی اپلیکیشن مهران تا کربلا برای اربعین امسال گفت: تابلوهای مسیر راه کربلا نیز به منظور جهت‌نمایی مناسب بازسازی می‌شوند.
فریبرز کرمی با اشاره به اقدامات برنامه‌ریزی شده در حوزه روابط عمومی‌ها و چگونگی نحوه خدمات در ایام اربعین اظهار داشت: با توجه به تهیه اپلیکیشن از مهران تا کربلا محتوی اطلاعات لازم برای زائران و لزوم به روزرسانی آن با اعتبار اهدایی ستاد انجام و در اختیار زائران قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه مقرر شده تمامی موارد تبلیغی و طرح‌های مورد استفاده در ایام اربعین ظرف مدت یک هفته در قالب لوح فشرده به دبیر شورا ارائه شود عنوان کرد: بروشور نقشه راهنما و هر گونه بنر اطلاع‌رسانی با متن زیرنویس موضوعات با عنوان شورای روابط عمومی منطقه غرب کشور تهیه می‌شود.
کرمی با اشاره به اینکه مقرر شده اطلاعات لازم توسط روابط عمومی‌ها کسب و از طریق رادیو اربعین منعکس شود گفت: هماهنگی لازم با شبکه خبر در صدا و سیمای مراکز استان‌ها اخذ آنتن توسط ستاد مرکزی فراهم شود.
وی افزود: به منظور ارائه خدمات مناسب در نمازخانه و مجتمع‌های خدماتی رفاهی از اکنون مقوله نظارت بر این اماکن آغاز و نسبت به اصلاح موارد ضعف اقدام و بنر محتوی شماره تماس و ارسال انتقادات و پیشنهادات برای مخاطبان نصب می‌شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه عنوان کرد: مقرر شده نسبت به بازسازی تابلوهای مسیر کربلا اقدام شود تا علاوه بر جهت‌نمایی از کیفیت لازم برخوردار شوند.
کرمی از تهیه کلیپ و مستندسازی تصویری از چگونگی رفت و برگشت زائران در ایام اربعین در استان‌ها خبر داد و گفت: پک تبلیغی مناسب حاوی لیوان با شعار ایمنی، کلاه‌سربند و غیره جهت توزیع بین زائران تهیه می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :