تسنیم/در دومین روز از هفته دولت پروژه‌های عمرانی شهرستان جم با اعتبار ۳۰۸ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر، نمایند مردم شهرستان‌های جم، کنگان، عسلویه و دیرافتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
استاندار بوشهر در این آیین از افتتاح یک واحد سنگ‌شکن در شهرستان جم خبر داد و اظهار داشت: این پروژه با سرمایه‌گذاری 35 میلیارد ریال با تولید روزانه 2000 تن با اشتغال‌زایی 45 نفر راه‌اندازی شده است.
عبدالکریم گراوند با اشاره به افتتاح 6 پروژه عمران شهری جم خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها که در بخش‌های مختلف عمران شهری است با 103 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
وی تعریض و احداث معابر شهری را با اعتبار 6.5 میلیارد ریال را از جمله این طرح‌ها دانست و گفت: فاز دوم بلوار چمران جم با 2 میلیارد تومان، اسفالت کوچه‌ها و معابر با 1 میلیارد تومان، پارک محله‌ای با اعتبار 5 میلیارد ریال اعتبار و آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی جم با 3 میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه‌های عمران شهری شهرستان جم است.
استاندار بوشهر افتتاح پروژه شبکه فیبرنوری را از دیگر طرح‌های افتتاحی شهرستان جم دانست و تاکید کرد: در اجرای این طرح شامل ارتباط تلفن ثابت بر بستر فیبرنوری با اعتبار 100 میلیارد ریال در شهرستان جم افتتاح شد.
گراوندطول شبکه فیبرنوری یاد شده را 16 کیلومتر دانست و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 14 کیلومتر آن انجام و در ریز هم 5 کیلومتر شبکه فیبرنوری اجراء شده است.
وی، از اجرای خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز خبر داد و بیان کرد: این خط انتقال آب دارای 6.5 کیلومتر است که با اعتبار 70 میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شد.
استاندار بوشهر بیان کرد: در دومین روز از هفته دولت پروژه‌های عمرانی شهرستان جم با اعتبار 308 میلیارد ریال در مجموع افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این آیین گفت: به مناسبت هفته دولت شش پروژه در حوزه آبرسانی شهرهای استان بوشهر افتتاح و عملیات اجرایی سه پروژه هم آغاز می‌شود.
عبدالحمید حمزه‌پور افزود: برای افتتاح و اجرای این پروژه‌ها 103 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22