آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان البرز گفت : با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز 86 هزارو 283 عدد انواع ابزار و یراق آلات خارجی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال از یک انباردر جاده کرج –ملارد کشف شد .
سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت : در اجرای مبارزه باقاچاق کالا وارز و در بازدید از انبارهای سطح استان ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز موفق به شناسایی یک انبار نگهداری ابزار و یراق آلات خارجی قاچاق در جاده کرج - ملارد شدند .
وی افزود : در خصوص نحوه ورود وخروج کالا به داخل انبار واستعلام از سامانه جامع انبارها مشخص شد که کالاهای خارجی بدون هیچ گونه اسناد ومجوزهای گمرکی وارد انبار شده و از آن جا روانه بازار فروش می شوند .
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد : بلافاصله ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز به محل انبار اعزام و در بازرسی از آن جا 86 هزارو 283 عدد انواع ابزار ویراق آلات خارجی وقاچاق کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد .
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که بر اساس نظر کارشناسان، ارزش اموال کشف شده 30 میلیارد ریال برآورد شده است گفت : طی استعلام کارشناسی از سامانه گمرک ، اسناد ومجوزهای ارائه شده از سوی مالک انبار با کالاها مطابقت نداشت که دراین رابطه پرونده تشکیل ومالک کالاها به مراجع قضائی معرفی و لیست کالاها تحویل سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی استان البرز شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af