فارس/صبح امروز با حضور استاندار بوشهر، عملیات اجرایی خط انتقال آب مخزن شهر ریز با اعتبار بالغ بر 70 میلیارد ریال آغاز شد.
عبدالکریم گراوند پیش از ظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب مخزن شهر ریز، اظهار داشت: یکی از مشکلات شهرستان جم در حوزه آب است که تکمیل خط انتقال آب دریا به این شهرستان می‌تواند مشکلات آب شهرستان را رفع کند.
استاندار بوشهر افزود: در تکمیل پروژه خط انتقال آب دریا به جم تسریع شود و امیدواریم با رفع برخی مشکلات، این پروژه حیاتی هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد و شاهد رفع مشکلات مردم باشیم.
وی به اجرای پروژه خط انتقال آب مخزن ریز اشاره کرد و گفت: این پروژه با خط انتقال به طول بیش از 6 کیلومتر با اعتبار بالغ بر 70 میلیارد ریال آغاز شد و در مدت 6 ماهه به بهره‌برداری خواهد رسید تا بخشی از مشکلات آب در بخش ریز شهرستان جم رفع شود.
گراوند تاکید کرد: در خصوص اجرای پروژه‌های آب و تسریع در پروژه‌های آبی حساسیت بالایی وجود دارد و انتظار داریم با تکمیل پروژه‌ها به خصوص خط انتقال آب دریا به جم دیگر شاهد مشکلات آبی در جم نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22