آخرین خبر/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 44 کیلو و 700 گرم هروئین و دستگیری 7 نفر در این رابطه خبر داد.
سرهنگ علی عسکری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی به همراه خانواده اش در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند فردی با تشکیل یک باند و در پوشش خانواده در یک باغ در حوالی ماهدشت کرج مستقر شده و در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع هروئین در سطح استان فعالیت می کنند.
سرهنگ عسکری تصریح کرد: در ادامه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهمان مراجعه کرده و در یک عملیات غافلگیرانه 7 نفر از متهمان را که 6 نفر از آن ها آقا بوده و یک نفر خانم، دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در حین دستگیری سردسته باند با همکاری همدستان خود قصد فرار داشت که با هوشیاری ماموران و شلیک یک تیر هوایی در این امر ناکام ماند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخد استان البرز خاطر نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 44 کیلو 700 گرم هروئین کشف شد.
وی ادامه داد: پس از تکمیل پرونده متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل دستگاه قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af