ایرنا/فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند سارقان لوازم و قطعات داخلی خودرو در این شهرستان خبرداد.
سرهنگ رضا اصلانیفر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در شهر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی و مراقبت‌های شبانه روزی، با شناسایی سارقان در یک اقدام غافلگیرکننده موفق به دستگیری اعضای یک باند سه نفره سرقت در مخفی‌گاهشان شدند.
وی اضافه کرد: با دستگیری اعضای این باند، سارقان به ۲۵ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کردند.
اصلانی‌فر گفت: تحقیقات پلیسی نشان داد که این سارقان اغلب سابقه‌دار بوده و با نشان کردن و شناسایی خودروهای فاقد سیستم ایمنی اقدام به سرقت می‌کردند.
وی با تاکید بر لزوم رعایت مواد ایمنی در خودروها از شهروندان خواست تا خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و خودروها را در محلی مطمئن پارک و متوقف کنند.
فرمانده انتظامی مراغه همچنین از دستگیری و جمع‌اوری ۴۸ سوداگر مرگ و معتاد در این شهرستان خبرداد.
اصلانی‌فر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت چندین سوداگر مرگ در محلات آلوده شهر، دستگیری آنها را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: در این راستا، ماموران پلیس موفق به دستگیری پنج خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری ۴۳ معتاد شدند.
وی اضافه کرد: در این عملیات۹۷۰ گرم مواد مخدر به همراه آلات و ادوات مصرف مواد افیونی کشف و ضبط شد.
وی افزود: سوداگران مرگ پس از دستگیری تحویل دستگاه قضائی و معتادان جمع آوری شده نیز تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شهرستان شدند.
وی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf