ایسنا/ سردار مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این خبر گفت: در ادامه اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر با تلاش شبانه روزی عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس قزوین مشخص شد یکی از عوامل فعال در تهیه و توزیع مواد مخدر قصد انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را با استفاده از یک دستگاه کامیون از استان های جنوبی به استان های غربی کشور دارد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از تکمیل اطلاعات در این خصوص بلافاصله پس از انجام هماهنگی ها لازم اطلاعات در اختیار عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد قرار گرفت.
رئیس پلیس استان افزود: با انجام اقدامات فنی و مراقبتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد سرانجام کامیون مورد نظر در محورهای مواصلاتی شهرستان مهریز یزد شناسایی و طی یک عملیات ضربتی متوقف شد.
سردار حاجیان در تصریح خبر خاطر نشان کرد: در بازرسی از کامیون توقیفی مقدار 102 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی استان یزد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9