ایرنا/ رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی تالش روز یکشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در مجتمع فرهنگی هنری معراج این اداره گفت: انواع بافتنی، ابزارها و وسایل تزئینی ساخته شده از چوب و صنایع دستی مختلف تا پایان هفته دولت در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
بهرام خوشحال افزود: برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و اجرای جنگ شادی و محافل قرآنی از دیگر برنامه های پیش بینی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش در هفته دولت است.
وی ادامه داد: نمایش چتر، باران و من و تو با نویسندگی و کارگردانی سید رزاق صفوی از گروه تئاتر نو شهرستان اردبیل و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش در آستانه هفته دولت در مجتمع معراج این شهرستان اجرا شد.
وی اظهار کرد: الهام دوست جلالی و بابک آبله چیان بازیگران این نمایش بودند و این اثر، برای نمایش آسیب های اجتماعی و اختلاف خانواده ها با شیوه تئاتر درمانی و واکاوی علل اختلافات، روی صحنه رفت.
سید عیسی مهدوی فرماندار تالش در آئین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی، با گرامیداشت یاد و نام شهدا، استفاده از زبان و ابزار هنر را برای تبیین ارزش ها و آرمان های ملی و انقلابی مهم ارزیابی کرد.
هفته نخست شهریور ماه سالگرد شهادت رجایی و باهنر در سال ۱۳۶۰، هفته دولت نامگذاری شده است.
تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد و سه هزار و ۳۴۰ هنرمند در انجمن‌های هنری، فرهنگی و ادبی این شهرستان مشغول فعالیت هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0