مهر/ مهدی شیخلووند در گفتگویی بیان داشت: تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانیان اردبیل ظهر یکشنبه در یک دیدار دوستانه توانست با نتیجه ۹-۳ از سد «رئال مادرید باکوی جمهوری آذربایجان» عبور کند.
وی با بیان اینکه مسابقه مذکور در شهر باکوی آذربایجان انجام پذیرفت، افزود: فوتبالیست‌های نوجوان اردبیلی در مدت زمان حضور خود در باکو سه دیدار مقابل حریفان اروپایی خود انجام دادند که حاصل آن یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بود.
مدیرعامل باشگاه ایرانیان اردبیل به نتایج کسب شده این تیم در باکو اشاره کرد و یادآور شد: پیش از این در اولین دیدار مقابل زیره باکو با نتیجه ۱-۱ به تساوی دست یافته بودیم و در ادامه مقابل اینتر باکو نیز ۲-۰ مغلوب شدیم.
وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای مختلف در دیگر شهرها و کشورها علاوه بر انگیزه سازی باعث افزایش تجربه و حرفه‌ای‌تر شدن بازیکنان می‌شود، افزود: تداوم چنین نگرش مثبتی منجر به معرفی بازیکنان مطرح به تیم‌های ملی پایه و باشگاه‌های برتر کشور خواهد شد.
شیخلووند با بیان اینکه در حال حاضر سه بازیکن فوتبالیست اردبیلی در اردوی تیم ملی فوتبال نونهالان کشور حضور دارند، افزود: هادی حافظی، محراب اسماعیلی و اسماعیل قلیزاده از جمله بازیکنان خوش آتیه اردبیلی هستند که در صورت تداوم حمایت‌ها اخبار خوب بیشتری را از آنان خواهیم شنید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253