ایسنا/ کوروش بهادری در گفت و گویی با اشاره به اینکه مجوزهای واگذاری دریافت شده است، اضافه کرد: نام جدید برای این تیم انتخاب نشده و در مسابقات سال جاری این تیم برای خراسان شمالی در مسابقات لیگ دسته دو بازی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه به جد پیگیر خرید امتیاز تیم برای مسابقات سال جاری بوده ایم، اظهار کرد: به زودی فراخوانی برای پذیرش بازیکن و... در این تیم زده می شود و پس از مشخص شدن مربی، این تیم برای خراسان شمالی بازی می کند.
بهادری با بیان اینکه تیم مقاومت بسیج برای استان خریداری شده است، ادامه داد: خروجی از هیئت فوتبال تهران نیز گرفته شده است و در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.
24 شهریور ماه سال جاری مسابقات لیگ دسته دو آغاز می شود
حسین جعفرزاده رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی در گفت و گویی بیان کرد: مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور از 24 شهریورماه سال جاری شروع می شود و تیم مقاومت بسیج تهران نیز در سال جاری برای خراسان شمالی بازی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه این تیم چندین سال است که در لیگ دسته دو کشور حضور داشته است، افزود: اسم تیم و مربی آن تا پایان هفته مشخص خواهد شد و اعلام می شود.
رئیس هیئت فوتبال خراسان شمالی اظهار کرد: فراخوان جذب بازیکن به زودی اعلام می شود که اولویت اصلی با ورزشکاران توانمند بومی استان است.
گفتنی است قرعه کشی مسابقات لیگ دسته دو باشگاه های کشور در ششم شهریورماه سال جاری برگزار می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45