شبستان/«کیانوش محمد نژاد» در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان دره شهر، اظهار کرد: در هفته دولت سال جاری، 9 پروژه اقتصادی و عمرانی با اشتغال‌زایی 103 نفر کلنگ زنی و به بهره‌برداری می‌شود و البته پروژه‌هایی هم به‌صورت تجمیعی و ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.
وی بابیان اینکه دو پروژه بزرگ در شهرستان دره شهر در سفر ریاست‌جمهور کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد، افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها امیدواریم سهم اشتغال صنعتی را افزایش یابد و یکی از مهم‌ترین این طرح‌ها، طرح استیل کرد دره شهر است که بیش از 300 نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.
فرماندار دره شهر یادآور شد: کارهای مقدماتی بهره‌برداری از این طرح‌ها انجام‌شده و در سفر ریاست محترم جمهوری به بهره‌برداری می‌رسند و یکی دیگر از مهم‌ترین طرح‌های این شهرستان، بحث پتروشیمی دره شهر است هم اگر مقدمات آن مهیا شود در سفر ریاست جمهوری کلنگ زنی خواهد شد.
محمد نژاد خاطرنشان کرد: در سیل اخیر خساراتی به شهرستان دره شهر وارد آمد که جا دارد به خاطر اقداماتی که دولت تدبیر و امید و تلاش‌های استاندار محترم که برای جذب اعتبارات سیل اقدامات بسیار خوبی انجام دادند، تقدیر کنم.
مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارت شهرستان دره شهر در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) این شهرستان که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و امام جمعه این شهرستان و کارکنان برگزیده دره شهر برگزار شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a