ایرنا/ سرهنگ عبدالرضا جودکی بیان داشت: در تداوم برنامه های مبارزه با مواد مخدر ماموران انتظامی وپلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی موفق شدند مقادیری انواع مواد مخدر را کشف کنند.
وی افزود: در یکی از این عملیات ها ۱۴۵ گرم ماده مخدر از نوع مواد سنتی کشف شد و ۲ نفر در این رابطه دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی منتقل شدند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خنداب موفق به کشف مقدار ۲۳ گرم ماده مخدر از نوع شیشه و ۱۳۵ گرم هروئین ودستگیری ۳ نفر توزیع کننده مواد مخدر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب خاطرنشان کردند:در مجموع این عملیات ها مقدار ۳۰۳ گرم ماده مخدر صنعتی و سنتی کشف و پنج نفر خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر شدند که در این راستا پرونده قضایی تشکیل ومتهمان همراه با پرونده و مواد مکشوفه تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند.
سرهنگ جودکی افزود: طرح های پلیس در مبارزه با معضل مواد مخدر با قاطعیت ادامه داد و لازم است شهروندان در همراهی و اجرای هر چه مطلوبتر در برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر با ارایه گزارش ها و اطلاعات خود از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را در این مسیر حمایت و پشتیبانی کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f