ایسنا/معاون عملیات انتظامی استان از افزایش 106درصدی کشف سرقت و 124درصدی دستگیری سارقان در 5 ماهه نخست سالجاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
سرهنگ «حمید فتاحی» اظهار کرد: برقراری آرامش و ارتقاء احساس امنیت مهمترین خواسته شهروندان از پلیس است، و در این راستا با برخوردی مناسب با مردم در جهت ایجاد نظم و امنیت تلاش خواهیم کرد.
وی افزود: به همت کارکنان سخت کوش این فرماندهی شاهد افزایش 106 درصدی کشفیات سرقت و 124درصدی دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح استان بوده ایم.
معاون عملیات انتظامی استان ادامه داد : پلیس در مبارزه جرایم با تلاش شبانه روزی و استفاده از تمام امکانات و نیروهای تخصصی سعی در به حداقل رساندن جرایم در سطح جامعه دارد.
وی تصریح کرد: پلیس با به کارگیری تمامی توان خود در راستای ماموریت ها اقدام و با اشراف اطلاعاتی در تمامی ابعاد (سرقت،مواد مخدر،قاچاق کالا وارز و...) در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان تلاش خواهد کرد.
فتاحی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بسیار خوب کارکنان انتظامی استان،از شهروندان خواست: با اطلاع رسانی به موقع اخبار و اطلاعات از طریق شماره تلفن 110 ،پلیس را در مبارزه با مخلان نظم و امنیت یاری کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a