آخرین خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری سارقان داخل خودرو با اعتراف به 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .
سرهنگ مهدی فضلی علیشاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت : ماموران انتظامی کلانتری 13کهریزک بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ در حین گشت زنی به یک موتورسیکلت با 2 سر نشین مشکوک شده که پس از استعلام مشخص می شود موتورسیکلت دارای سابقه سرقت از یکی از کلانتری های شهرستان کرج است که بلافاصله ماموران راکب و سرنشین موتور را دستگیر و به کلانتری منتقل می کنند.
این مقام انتظامی بیان کرد: در ادامه با هماهنگی مقام قضائی متهمان به پلیس آگاهی منتقل شده که در تحقیقات صورت گرفته نامبردگان به 10 فقره سرقت داخل خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند .
وی گفت: سارقان با انتخاب خودروهای فاقد لوازم بازدارنده به وسیله دیلم درب خودروها را بازکرده و اقدام به سرقت لوازم آن ها می کردند.
سرهنگ فضلی علیشاه اظهار کرد: متهمان دستگیر شده که دارای چندین فقره سابقه سرقت بودند پس ازتشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی ، تحویل مراجع قضایی شده و از انجا با صدور قرار روانه زندان شدند .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af