ایرنا/دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان روز پنجشنبه با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نمایندگان مجلس و مسئولان استانی افتتاح شد.
رئیس دانشکده علوم زمین در این مراسم گفت: عملیات اجرایی این دانشکده در بازه زمانی سال ۹۳ تا ۹۷ در زمینی به مساحت ۶ هزار و ۳۸۰ متر مربع آغاز و اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است.
دکتر عبدالرضا قدس با اشاره به مشخصات عمومی و فنی این دانشکده یادآور شد: این طرح از نوع اسکلت و سقف دال بتنی و سبک کنف بوده که برای حرارت مرکزی آن نیز نمای شسته بکار رفته است.
بر پایه این گزارش، عملیات اجرایی دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در خرداد سال ۹۳ اجرا شد و به عنوان یکی از طرحهای تحقق یافته سفر رئیس جمهوری امروز به بهره برداری رسید.
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و آزمایشگاه های شاخص دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بازدید کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفر یکروزه با حضور در دانشگاه زنجان ضمن سخنرانی در جمع دانشجویان از ۱۳ محصول فناورانه شرکتهای دانش بنیان این دانشگاه رونمایی میکند و همچین ۱۲ طرح خدماتی و عمرانی دانشگاه زنجان به بهره برداری میرسد.
دکتر غلامی همچنین در شورای دانشگاه زنجان و آیین آختتامیه کنگره ملی علوم خاک شرکت و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری را افتتاح میکند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd