فارس/مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد تومان توسط خیرین و مردم در جشن عاطفه‌ها کمک کردند که بیش از نیاز لازم و بود و در حوزه‌های دیگر ازجمله مسکن و درمان به خانواده دانش‌آموز کمک شد.
احمد لطفی صبح امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران، اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها یکی از فعالیت‌های مهم و اثرگذار که هرسال در آستانه سال تحصیلی جدید با مشارکت اجتماعی مردم و خیرین، دانش آموزان بدون دغدغه و نگرانی وارد مدرسه می شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره اینکه از یک شهریورماه تا ۱۰ مهرماه جشن عاطفه ها برگزار می شود، افزود: این جشن در دو مرحله به صورت عمومی برای خیرین و مردم و یک مرحله اختصاصی در مدارس ویژه دانش آموزان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان بوشهر در حال فعالیت هستند، بیان کرد: در جشن عاطفه‌ها، نیازهای های اولیه ازجمله لباس فرم، کیف، کفش و لوازم‌تحریر تأمین می‌شود.
لطفی افزود: در سال‌های گذشته در سطح معابر و میدان‌ها اصلی شهر ایستگاه‌های را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشتیم که امسال در محلات و مساجد مستقر می شوند و مردم می‌توانند کمک‌های موردنظر خود را به این مراکز تحویل دهند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۶ هزار و ۲۰۰ دانش آموزش در استان تحت پوشش‌داریم که برای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان سرانه جهت تهیه لوازم موردنیاز تحصیلی در نظر گرفته‌شده است.
وی اظهار داشت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد تومان، خیرین و مردم در جشن عاطفه‌ها کمک کردند که بیش از نیاز لازم بود و در حوزه‌های دیگر ازجمله مسکن و درمان به خانواده دانش‌آموز کمک شد.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر ادامه داد: در طول سال تحصیلی به‌صورت ویژه از دانش آموزان تحت پوشش حمایت می‌شود و کلاس‌ها تقویتی و مشاوره‌ای تحصیلی، آموزش‌های مهارتی گروه متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22