ایرنا/ سرهنگ «حسن مفخمی شهرستانی» روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه بیان داشت: این کالاها در مدت پنج روز اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با انجام اقدامات اطلاعاتی، انتظامی و ایجاد ایست و بازرسی در نقاط مختلف شهرستان اراک کشف و ضبط شده است.
وی ادامه داد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در ۶۱ نقطه شهرستان اراک اجرا شد و در مدت پنج روز ۲۸ دستگاه موتور سیکلت و انواع خودروهای متخلف در حوزه عملیات های انتظامی و ترافیکی متوقف شده است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ۵۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف شده و ۶۸ نفر سارق در مناطق مختلف شهرستان اراک دستگیر شده است.
سرهنگ شهرستانی گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی(ظفر) برای نخستین بار در شهرستان اراک اجرا شده و اجرای آن در راستای افزایش آرامش و امنیتی عمومی استان مرکزی در تمامی شهرستان استان در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار دارد.
وی اظهار داشت: این طرح با هدف پاکسازی نقاط آلوده شهرستان اراک در ابعاد مختلف اطلاعاتی، انتظامی، امنیتی و ترافیکی و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های پلیس استان مرکزی شامل پلیس در شهرستان اراک اجرایی شده است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: این طرح در ابعاد مختلف شناسایی و دستگیری سارقان، باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر و موضوعات ترافیکی در سطح شهرستان اراک اجرایی شد.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.
۴۶۸ میلیارد ریال کالای قاچاق سال گذشته در استان مرکزی کشف و ضبط شد که کشف این کالاها نسبت به مدت مشابه قبل از آن ۵۶ درصد افزایش یافته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f