مهر/ سرهنگ عبدالله حسنی ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات فرماندهی انتظامی استان سمنان، ضمن بیان اینکه در پی گزارش چند فقره سرقت سیم و کابل در گرمسار، پیگیری این امر در دستور کار رسیدگی ناجا قرار گرفت، اظهار داشت: مأموران انتظامی در بررسی و تحقیقات اولیه دو نفر سارق معتاد را دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه محل سرقت غالباً در خارج از محدوده شهر انجام می‌شد، افزود: پس از انجام عملیات سرقت خاموشی در منطقه ایجاد می‌شد که این امر آرامش را از شهروندان گرمساری سلب کرده بود.
اعتیاد عامل اصلی سرقت
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه سرقت سیم و کابل خسارت و هزینه‌های اضافی برای اصلاح زیرساخت‌های روشنایی در منطقه را متحمل می‌کند، خاطرنشان کرد: این سارقان به ۳۳ فقره سرقت از شبکه برق هوایی اعتراف کردند.
حسنی در ادامه اضافه کرد: سارقان معتاد در اعترافات خود عامل اصلی سرقت را تأمین هزینه اعتیاد عنوان کردند که یکی از این سارقان به مواد مخدر شیشه معتاد بود.
وی با اشاره به اینکه در پاسخ به استعلام نهایی نیروی انتظامی از سابقه کیفری این سارقان، بیان کرد: یکی از این سارقان ۱۳ فقره سابقه کیفری در پرونده خود داشت که درنهایت این پرونده تکمیل و به مراجع قضایی برای صدور حکم ارسال شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c