تسنیم/ عمران خسروی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: دیروز و امروز تعداد 10 واحد مرکز تهیه و عرضه مواد غذایی غیربهداشتی پلمب شده و با هر گونه تخلف بهداشتی به شدت برخورد خواهد شد.
وی به اهمیت رعایت مقررات بهداشتی در تهیه، نگهداری و عرضه مواد غذایی با توجه به قرار گرفتن در فصل تابستان و گرم سال اشاره کرد و بیان کرد: هر گونه بی توجهی می‌تواند سلامت مصرف کنندگان مواد غذایی را به خطر بیندازد که بنابراین نظارت‌های بهداشتی بر فعالیت واحدهایی تهیه و توزیع مواد غذایی توسط واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان اردبیل تشدید شده است.
خسروی تصریح کرد: در همین راستا و به دنبال این بازرسی‌ها در روزهای گذشته علاوه بر کنترل این مراکز و آموزش موارد بهداشتی، تعداد 10 واحد به دلیل داشتن نواقص بهداشتی متعدد پلمب شدند.
رئیس مرکز بهداشت اردبیل از بازرسی از واحدهای مرتبط با ارائه خدمات با گردشگری که با همکاری ادارات گردشگری، تعزیرات، دامپزشکی و صمت خبر داده که با حمایت مجموعه قضایی استان در حال اجرا است.
خسروی از همه همشهریان و مسافران عزیز درخواست کرد ضمن دقت در خرید مواد غذایی و نیز توجه به نکات بهداشتی لازم هر گونه شکایت بهداشتی را به سامانه تلفنی 190 اعلام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253