باشگاه خبرنگاران/هواشناسی استان بوشهر از تداوم شرجی هوا به تناوب و با شدت و ضعف تا اوایل هفته آینده خبر داده است.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نقشه‌ها نشان می‌دهد با ادامه وزش ملایم و به نسبت آرام جریان‌های بیشتر جنوبی، شرجی هوا به تناوب و با شدت و ضعف تا اوایل هفته آینده ادامه یابد.
زهرا راستگو ادامه داد: بر این اساس همراه با شرجی هوا، پدیده‌های غبار محلی در روز و مه صبحگاهی و کاهش دید در برخی مناطق ساحلی، همچنین در برخی ساعات روز افزایش موقت ابر پیش بینی می‌شود.
او افزود: به سبب اینکه وزش باد قابل ملاحظه‌ای وجود ندارد، دریا نیز تا اوایل هفته آینده به نسبت آرام خواهد بود.
رئیس گروه پیش بینی و صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: دوشنبه و سه‌شنبه به طور نسبی بر سرعت وزش باد در قسمت‌های شمالی خلیج فارس افزوده می‌شود.
راستگو عنوان کرد: تا پیش از ظهر فردا، جهت وزش باد متغیر اما بیشتر جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود و ارتفاع موج دریا نیز ۳۰ تا ۶۰ گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
او گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد، مد اول ساعت ۰۸:۳۲، جزر دوم ساعت ۱۵:۴۱ و مد دوم دریا ساعت ۲۱:۳۸ خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22