ایرنا/ مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد که به جز جاده‌های مسدود، تردد در همه راه‌های کشور از جمله جاده‌های شمال روان و عادی است و فقط در آزادراه قزوین- تهران، ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی ،سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ بقیه جاده‌های کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی در جریان است.
طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۱۷۱ تردد شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۸ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۹.۹درصد،اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای کشور ترافیک در جاده هراز مسیر رفت و برگشت حدفاصل نارنجستان تا سه راهی چلاو سنگین گزارش شده است.
همچنین تردد در جاده‌های چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت مسیر (رفت وبرگشت) روان گزارش شده است.
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها
هم اکنون ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های ساسانی، پل کلاک گزارش شده است.
همچنین بر اساس گزارشی که از آخرین وضعیت جوی راه‌های شمال اعلام شده است بارش باران در جاده های استان های گیلان و اردبیل ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af