تابناک/سرهنگ ابوالفضل کهزادی اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۳ جمعه شب از طریق مرکز فوریت های پلیسی از وقوع یک فقره تصادف منجربه مرگ در منطقه بانگنجاب شهر ایلام اطلاع ،که بلافاصله موضوع در دستورکار کارشناسان پلیس راهور قرار گرفت.
وی افزود: با حضور کارشناسان در محل مشخص شد در این حادثه ترافیکی یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت غیر مجاز با مردی ۶۰ساله ملبس به لباس سیاه که درحال عبور از عرض بلوار پژوهش بوده به شدت برخوردو موجب مرگ وی شده است.
سرهنگ کهزادی در ادامه با اشاره به اینکه منطقه تفریحی بانگنجاب شهر ایلام که به یکی از تفرجگاه های شهروندان و محلی برای تخلیه هیجانات جوانان در ساعات شبانه تبدیل شده است، افزود: این منطقه به دلیل فقدان زیرساخت های ترافیکی مناسب، نداشتن تسهیلات ایمن و روشنایی کافی، جزو نقاط پرتصادف شهر ایلام محسوب می شود.
این مقام مسئول در ادامه گریزی به آمار و فراوانی تصادفات با عابران پیاده دراستان زد و خاطرنشان کرد: در پنج ماهه نخست امسال عابران سهم ۷۰درصدی در تصادفات فوتی داشته اند که در نوع خود یک رکورد بی سابقه است.
سرهنگ ابوالفضل کهزادی در پایان با بیان اینکه بیشتر تصادفات با عابران درمعابر حاشیه شهر و محلات کم برخوردار شهررخ داده است، تصریح کرد: این مسئله گویای توجه بیشتر مسئولان به توسعه و اصلاح زیرساخت های شهری انسان محور در نقاط حاشیه ای شهر می باشد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a