ایسنا/تیم واترپلوی زنجان توانست عنوان قهرمانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور را که به میزبانی زنجان برگزار شد، از آن خود کند.
در ادامه دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، زنجان میزبان ورزشکاران رشته واترپلو بود که در پایان این دوره از مسابقات، تیم میزبان توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند. المپیاد استعدادهای برتر واترپلوی ایران ویژه پسران در رده‌های سنی ۱۵،۱۴ و ۱۶ سال و به میزبانی استخر شهید شهبازی مجموعه ورزشی 15 خرداد زنجان برگزار شد.
این مسابقات با حضور ۱۲ تیم پیگیری و پس از برگزاری مرحله گروهی و نهایی آن، تیم زنجان با برتری مقابل تیم یزد در فینال این دوره از رقابت‌ها بر سکوی نخست ایستاد و یزد دوم شد. همچنین تیم تهران در دیدار رده‌بندی با پیروزی مقابل اصفهان سوم شد.
تیم واترپلوی زنجان در دور مقدماتی این مسابقات با تیم‌های آذربایجان‌شرقی، تهران، مرکزی، خوزستان و سیستان و بلوچستان هم‌گروه بود که توانست با کسب 10 امتیاز، با اقتدار صدرنشین گروه دوم این مسابقات شده و جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را به دست آورد.
نماینده واترپلوی زنجان در این دوره از رقابت‌ها در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تیم دوم گروه اول یعنی اصفهان رفت که در پایان این دیدار به برتری 15 بر 3 دست یافت و راهی دیدار پایانی شد. در فینال این رقابت‌ها نیز تیم زنجان با حسب 12 بر 7 تیم یزد را از پیش رو برداشت تا به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd