مهر/ معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در این خصوص در گفتگویی بیان داشت: نمونه اجرای موفقیت آمیز طرح ارائه بسته‌های ورزشی در قبال دریافت قلیان در برخی از استان‌های کشور مورد استقبال کارشناسان ورزشی استان اردبیل نیز قرار گرفته است.
محمدرضا برادران با بیان اینکه اردبیل از آمادگی لازم برای اجرای طرح‌های مشابه فرهنگی برای افزایش رغبت جوانان نسبت به ورزش برخوردار است، افزود: چنانچه جوانان با ورزش آشتی کرده و به خوبی با فواید و آثار مثبت آن آشنا شوند هرگز به سمت دخانیات و دیگر موارد مشابهی که سلامت انسان را در معرض تهدید قرار می‌دهد، نخواهند رفت.
وی در ادامه بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت سمن‌ها برای فرهنگسازی در بین اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان تاکید کرد و افزود: به دلیل اینکه جوانان شاکله اصلی سازمان‌های مردم نهاد را تشکیل می‌دهند، با بهره گیری از ذهن خلاق و ایده پرداز آنان می‌توان در رفع بسیاری از چالش‌های جامعه مفید واقع شد.
برادران از بررسی تخصصی چگونگی اجرای طرح اهدای بسته‌های ورزشی در قبال دریافت قلیان با حضور کارشناسان و جامعه شناسان استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با دریافت مجوزهای لازم در آینده‌ای نزدیک شاهد اجرای این طرح یا دیگر طرح‌های مشابه باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253