مهر/دومین جشنواره برداشت خرمای استان بوشهر در آب‌پخش آغاز شد و تا بیستم مهرماه یعنی پایان فصل خرماچینی ادامه دارد.
بابک بهادرپور اظهار داشت: این جشنواره به نام شهیدان گرانقدر آب‌پخش شهیدان قمیصی، میر، اخلاقی و بهادرپور برگزار شده است که همگی فرزندان نخل و خرما بودند و خونشان را در نخلستان خوزستان تقدیم میهن عزیزمان کردند.
وی خواستار حمایت مسئولان از این جشنواره شد و اضافه کرد: تاکنون در سطح شهر و شهرستان و استان هیچ گونه کمک مالی و معنوی به جشنواره نکرده و با هزینه شخصی برگزار و اداره می‌شود.
بهادرپور اضافه کرد: در دومین جشنواره برداشت خرمای استان بوشهر علاوه بر معرفی بهتر برای تولید کنندگان، مصرف کنندگان داخلی و خارجی، زمینه ارتباط بیشتر برای ارائه محصول به مشتری به صورت مستقیم فراهم می‌شود.
وی بیان کرد: جشنواره برداشت خرما شامل بخش‌های انتخاب بهترین مخ‌بر، بهترین باغ‌دار، بهترین برند بسته بندی، بهترین تاجر خرما، بهترین نهاد دولتی همراه با مردم، کشاورزان و جشنواره است.
دبیر جشنواره خرمای استان بوشهر این جشنواره را فرصت مناسبی برای معرفی نخل و خرمای استان بوشهر دانست و اضافه کرد: از حضور و مشارکت فعالان عرصه نخل و خرما و همه مردم در این جشنواره استقبال می‌کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22